elektricist

Kërkohet punë nga: elektricisti 16 Jan 18:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
punojm instalimin e rrymes me qmim te volitshum si dhe me konpenzim me vetura
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim