kerkoi 2 puntor ne autolarje

Kërkohet punë nga: hysen 04 Gsh 19:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
kerkoi 2 puntor ne autolarje te ken pervoj pune dhe te jen nga mosha 18 deri 29 vet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim