kerkoi 2 puntor per autolarje

Kërkohet punë nga: hysen 20 Sht 01:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
kerkoi 2 puntor per autolarje te ken pervoj pune dhe shkathtesi ne pun perparsi kan ata te cilet jan me banim ne prishtine paga sipas marrveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim