kerkoj punë

Kërkohet punë nga: redon 28 Jan 00:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
kerkoj punë si banakjer kamarjer market apo shitore apo qfar do pune tjeter qoft jam i aftë që të punoj jom në moshën 20 vjeqare dhe kom nevoj që të punoj ju pres te me lajmëroheni kush ka nevoj per puntor
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim