kerkoj pun ndertimtari

Kërkohet punë nga: avni 09 Mar 14:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
punoj mjeshter ne ndertimtari te gjitha punet por murator shallon dhe hekur e njo mir punen jam i interesum per pun
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim