kerkoj pun posedoj dhe patent shoferin kat.B

Kërkohet punë nga: kastriot 05 Dhj 15:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
kerkoj pun posedoj dhe patent shoferin kat.B jam 19 vjeq
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim