kerkoj pun

Kërkohet punë nga: muhamet 06 Jan 10:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
Kerkoj pun kom njohuri ne elektro dhe nxemje qendrore,
SI dhe mirmbajts i ndonje Hoteli ose Restorani ne elektrik nxemje uj etj.

Per pages sipas marveshjes Jom 25 vjet kom provoj pune jom Familjar.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim