kerkoj pune si shofer

Kërkohet punë nga: selim 02 Tet 18:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
kerkoj pune si shofer posedoj kategorin C
dhe jam njohes i mire i tere territorit te kosoves
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim