kerkoj puntor per autolarje

Kërkohet punë nga: arsimi 09 Dhj 14:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
kerkoj nje puntor per autolarje me expreijenc
me kushte te mira,paga dhe kushtet me marrveshje
044278587
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim