koli&cima

Shpallja e kompanisë. Kërkohet punë nga: koli&cima 08 Jan 01:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
Kryejm keto pune.saldim gilindera dyer dhe te gjitha llojet tjera me heker,kryejm edhe punet moler
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim