masazhere

Kërkohet punë nga: gent 13 Nën 19:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
kerkoj puntore masazhere me pervoj dhe praktikante 044-873-854
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim