moler

Kërkohet punë nga: arben 20 Gsh 13:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
Bejm lyerjen e lokaleve banesave dhoma shtepive etj.gjindemi ne prishtinkemi provoj shum vjeqare dhe punojm
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim