moler 049379105 044156471

Kërkohet punë nga: moler 04 Mar 22:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
Bejm lyerjen e Shtepive,Banesave,Lokaleve,Dhomave etj si dhe punojm te gjitha punet e molerit gjindemi ne prishtin kemi prevoj shum vjeqare per ma shum na kontaktoni ne tel 044156471 ose 044376105
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim