servis i dyrve,dritarev prodhim,servisim i roletav

Kërkohet punë nga: liridon 08 Jan 01:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
bejm servisimin e dyerve. dritarev, roletav nga alumini dhe plastika kunder zhurmes, te ftoftit dhe djersitjes se gjamav si dhe bejm prodhimin e roletav nga alumini dhe plastika, garantojm ne punen ton ( punojm 24h ne te gjith kosoven ) per me shum info : 044 443 926
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim