shofer i bagerav

Kërkohet punë nga: fadil 19 Nën 21:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
Kerkoj pun si shofer i mashineris se rend bagerav valkav bunduzherav kamjonav e tej si dhe e punoj mekaniken e mashineri se renda
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim