Clicker (Klikues reklamash)

Kërkohet punë nga: Earn Online 29 Jan 23:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Teknologji informative
Fito para nga interneti !

Pasi ne internet e gjitha ka te beje me reklama dhe klikimet e tyre tanime ka faqe qe paguan per klikimet tuaja.

Fitimi mund te arrihet nga te referuarit qe referoni ju ose merrni me qira ne faqe (direct or rented referrals)

Per qdo klikim te njerit prej tyre ju fitoni 0.05 (gjysme centi ne dite)

Pra : Si te fitoni para ?

1.Regjistrohuni ne webfaqet e meposhtme :

https://www.neobux.com/?rh=65747269747131

http://buxvertise.com/?ref=etritq

http://clixten.info/?ref=etritq

http://www.clixsense.com/?6938531 -(nuk lejon regjistrimin nga kosova ose shqiperia)

2. Shkoni tek "View Advertisements" , klikoni reklamat nje nga nje dhe pritni deri sa te shfaqet "Advertisement validated , you earned x.xx$"

3. Qdo dite fitoni nga 1-5 cent , kur arrini shumen prej 0.60 cent atehere merrni me qira 3 referenta qe te keni fitim edhe prej klikimeve te tyre.

4. Hapni nje llogari ne aksesoret e pagesave si : Paypal , Payza , Neteller etj...

5. Kur te arrini shumen prej 2$ mund te depozitoni ato para ne llogarine tuaj ne Paypal , Payza , Neteller etj.


Ju duket humbje kohe ? T'jau tregoj gjendjen time :

Per momentin kam 682 te referuar dhe prej secilit marr nga gjysme centi per klikim (maksimumi i klikimeve ne dite eshte 6)

Nese llogaris me mesatare prej 4 klikimeve atehere une fitoj:

682 * 0.02$ = 13.64$ ( 13.64 Dollare ne dite )

Nese e llogaritni ne muaj :

13.64 * 30 = 409.2$ (410 Dollare ne muaj)

Numri i te referuarve mund te rritet vazhdimisht dhe keni mundesi te mira te fitimit .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim