Kërkoj një punetorë

Kërkohet punë nga: Select 29 Jan 12:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Teknologji informative
Kandidati të jetë i moshës prej 19 deri 25 vjet
Të ket patenet shofer.
Gjuhet: Anglisht, serbokroate,
Të njoh Hardware dhe Software, Montime punë në teren.
Lokacioni jonë gjendet në Dardani - Prishtine.
Perparsi kanë kandidatet te cilët jetojnë në Dardani, Ulpiane, Emshir afër Lokacionit tonë.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim