Web developer

Kërkohet punë nga: dil 01 Mar 12:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Teknologji informative
Kompania .NET TRADE me selin ne Tirane dhe se shpejti ne Prishtine është ne kerkim te web programereve me eksperience
Kompania mundeson ambient te pershtatshem pune ne kompani si dhe nga shtepia
Detyrat kryesore :
Krijimin e desktop dhe web aplikacioneve

Kualifikimet
• - Preferohet shkollimi i larte (Bachelor apo Master)
• - Pervoje programimi ne pergjithesi,
• - Njohuri shume te mira te programimit me objekte (OOP )C#,C++,Java etj.
• - Njohuri shume te mira te punes me baza te shenimeve Sql,
• PHP, HTML5, MySQL, CSS3, JavaScript, JQuery.
• - Njohuri te mira te web teknologjive (HTML, CSS, AJAX, etj)
• - Aftesi te punoje ne ekipe dhe te kete vetiniciative
• - Njohje e rrjedheshme e gjuhes shqipe dhe angleze, ne te folur dhe te shkruar.
• Tjera .
Verejtje: Perparsi kane ata ata qe kane aftesi programimi (Pra mundsia eshte e hapur per te gjithë)


Lokacionet e punes
Prishtina, per ata qe punojne ne kompani
Si dhe mundsia nga shtepia.
Ju lutemi mos harroni te caktoni vendin e punes

Tjera
Te interesuarit te dergojne CV-ne si dhe nga 1+ projekte screenshot ose mee preferuar si Zip.Fil e ne ( net.tradeeks@gmail.com)Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim