Auto Transportues 24H

Kërkohet punë nga: egzon 01 Dhj 10:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Transport dhe Distribuim
bejm transportin e druve zallit qymyrit dheut gurve etj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim