KERKOJ PUNE SI VOZITES

Kërkohet punë nga: menta 30 Jan 13:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Transport dhe Distribuim
Kerkoj pune si Vozites,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim