Kerkoj Pune si SHOFER I KAMIONIT

Kërkohet punë nga: agron 28 Mar 21:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Transport dhe Distribuim
JAM 31 VJEQAR KERKOJ PUN SI SHOFER I KAMIONIT POSEDOJ GJITHA KATEGORIT PER KAMION
B.C1.C.C1E.CE.....
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim