Kerkoj Pune

Kërkohet punë nga: L.Sh 10 Dhj 15:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Transport dhe Distribuim
Jam 30 vjeqar kerkoj pune, kam kategorine C, dhe kam pervoje pune 5 vjet me kamion,flas frengjisht,kam pervoje ne shtrimin e kockave,kam pervoje si kamarier,jam i pergjegjshem ne punen qe bej,dhe respektoj orarin e punes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim