Kerkoj pun me patent b

Kërkohet punë nga: muj 23 Nën 23:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Transport dhe Distribuim
kerkoj pun me patent B
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim