Kerkoj pun

Kërkohet punë nga: Durim 30 Mar 17:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Transport dhe Distribuim
Kerkoj pun me kategori C shofer kamjonit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim