Korkoj pun si shofer me kategorin B.C

Kërkohet punë nga: Arifi 20 Mar 21:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Transport dhe Distribuim
Kerkoj pun urgjend si shofer me kategorin B.C kom provoj punee
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim