Kryejme pun me Bager dhe Kamjon

Kërkohet punë nga: Halil Haziri 12 Qer 13:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Transport dhe Distribuim
punojm me kamiona e bagera : BEJM PRISHJEN E SHPIAVE DHE HEQJEN E BERLLOGUT BEJM TRANSPORTIN E ZHAVORIT NE TER KOSOVE BEJM HAPJEN E BODRUMEVE PER SHTEPI DHE BANESA BEJM HAPJEN E KANLEVE DHE KANLIZIMEVE BEJM HAPJEN E TEMELEVE POASHTU SHESIM EDHE DHE TE MIR PER LULE KEM MAQINERI TE MIRA , MARRIM EDHE KERRE E BANESA ME PUN PER MA SHUM NA KONTAKTONI NE 045990991 044169257 044483358
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim