Ofrohet pune per shofer

Kërkohet punë nga: Xhavit 25 Gsh 22:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Transport dhe Distribuim
Ofroj pun per shofer me kat b dhe d1 me shum ne tel 044118803
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim