Ofrojme sherbime te ndryshme

Kërkohet punë nga: Shpat 11 Gsh 15:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Transport dhe Distribuim
Pastrim te oborreve.... Zhbllokim te kanalizimeve....thyrrje te mureve te brenshme.....pune elektrike....saldojme (varitum) ....transport neper ter kosoven me kamionet etj...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim