Punë

Kërkohet punë nga: blerim 24 Mar 14:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Transport dhe Distribuim
kerkoj pune si shofer taxi ose shperndarje malli ose ndonje pun tjeter
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim