Punojna me Bager dhe kamjon

Kërkohet punë nga: HAlil 02 Shk 18:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Transport dhe Distribuim
Bejme prishjen e shtepive hapjen e podrumave hapjen e kanaleve te gjitha punet i kryejna me bager edhe kamjon. Si dhe bojm transportin me rimorkio per bagera.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim