Punojna me bagera kamjona

Kërkohet punë nga: musa halili 23 Shk 10:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Transport dhe Distribuim
Kryejme kto pun me bagera kamjona Bejme prishjen e shtepive hapjen e podrumave hapjen e kanaleve transportin e zhavorit dhe te gjitha punet me maqina te renda.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim