Shofer Gjermani Kosove kat B

Kërkohet punë nga: Fitim 19 Gsh 16:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Transport dhe Distribuim
Jam Shofer qe mundem me vozit Gjermani Kosove kat. B ose Europe Kosove dhe anasjelltas.

Udhetoj shpesh here ne Gjermani, mundem me vozit andej ndonje veture kur te shkoj ose kah te vi knej
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim