Shofer me katergorin C

Kërkohet punë nga: m.m 21 Mar 19:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Transport dhe Distribuim
Kerkoj pune si shofer i kamionit kam pervoj pune
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim