Transport 24or

Kërkohet punë nga: Riad Aliiu 11 Mar 21:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Transport dhe Distribuim
Ne gjith kosoven me kamijona
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim