Transport

Kërkohet punë nga: Transport 31 Tet 13:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Transport dhe Distribuim
Bejmë te gjitha llojet e transportit si dhe punojm me bager,hapim kanale per kanaliz,rrym, si dhe hapjen e podrumav per shtepija.
Na kontaktoni:
+377 44 190 103

+377 44 270 862
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim