kerkoj pun me patent shofer

Kërkohet punë nga: besi 10 Mar 00:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Transport dhe Distribuim
Kerkoj pun me patent shofer me kat b jam 26vjeqar nga prishtina
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim