kerkoj pun shofer

Kërkohet punë nga: Nexhmi 25 Dhj 17:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Transport dhe Distribuim
kerkoj pun si shofer i veturav i paisur me leje si p.sh shofer per transport mbrenda shtetit bartje t mallrav ushqim apo trasport furr buke nr i kotaktit 044599890
viber +37744836715 me kontaktoni
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim