kerkoj pune

Kërkohet punë nga: shofer-shleperist 28 Jan 17:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Transport dhe Distribuim
Jam shofer profesionalist me pervoj shum vjeqare .
Posedoj kategorit B C E .
Posedoj ADER - pervoj -vozitja e cisternav me gaz 3 vite .
Kam patentshoferin e nenshtetsis Serbe po ashtu e njoh gjuhen Serbe .
Voziti shleperin ne relacionet : Shqiperi - Maqedoni - Mal te zi - Serbi.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim