pun

Kërkohet punë nga: pajtim 04 Mar 20:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Transport dhe Distribuim
Kerkoj pun si shofer kam lejen
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim