shofer

Kërkohet punë nga: bashkim 16 Gsh 01:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Transport dhe Distribuim
ofroj sherbim te kategoris D, E. DE
me viz deri ne vitin e ardhshem
kam te gjitha kategorit se dhe i pajisur me viz per autobus per te gjitha shtetet evropijan me pervoj
ju faleminderit .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim