Kerkoj Kamarjere femer

Kërkohet punë nga: Endrit 08 Shk 17:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Turizëm dhe Hotelieri
Kerkoj kamrjere femer lokali gjendet ne prishtine te ket pervoj pune te interesuarat le te lajmrohen permes e-mail adreses te perzgjedhurat do te kontaktohen flm
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim