Kerkoj Pun-Ndims Kuzhinier ose Kamarier

Kërkohet punë nga: Erblin 09 Shk 20:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Turizëm dhe Hotelieri
18 vjeqar nga prishtina
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim