Kerkoj pun si picamen

Kërkohet punë nga: Driloni 13 Nën 11:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Turizëm dhe Hotelieri
Kerkoj pun si picamen kamarier shankist pun kerkij prishtin fushkosov drenas
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim