Kerkoj pune (Kamarier)

Kërkohet punë nga: Kamarier 27 Tet 14:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Turizëm dhe Hotelieri
Kerkuoj pune si kamarier pervoj 2 vjeqare .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim