Kerkoj pune

Kërkohet punë nga: Ridvan 04 Dhj 15:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Turizëm dhe Hotelieri
Kerkoj pune kamarier si shankist gard sigurim kam pervoj pune 5 vjet jam familjar
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim