Kerkoj pune

Kërkohet punë nga: Ridvan 05 Dhj 11:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Turizëm dhe Hotelieri
Kerkoj pune kamarier shankist si gard sigurim kam pervoj pune 6 vjet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim