Kerkoj pune

Kërkohet punë nga: Ridvan 25 Sht 13:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Turizëm dhe Hotelieri
Kerkoj pune kam pervoj pune kamarier shankist 5vjet jam nga prishtina
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim