Kerkoj pune

Kërkohet punë nga: Ridvan 16 Shk 10:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Turizëm dhe Hotelieri
Kerkoj pune si kamarier kam pervoj pune 6 vjet jam familjar
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim