Kerkoj pune

Kërkohet punë nga: Ridvan 23 Mar 12:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Turizëm dhe Hotelieri
Kerkoj pune si kamarier shankist kam pervoj pune 6 vjet jam familjar kam nevoj per pune urgjend
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim