Kerkoj puntore

Shpallja e kompanisë. Kërkohet punë nga: visari 21 Tet 23:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Turizëm dhe Hotelieri
kerkoj nje femer te bukur vetum per shoqeri se e kam firmen e po kam deshir mem ba shoqeri gjat dites me kerr veq mu shetit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim